Lietuvos žemėlapis Garmin įrenginiams

Atsisiųsti Kaip įsikelti? Palyginimas Žemėlapio duomenys Savo žemėlapis Kontaktai Prisidėkite!

Žemėlapio duomenys paimti iš atviro žemėlapio - OpenStreetMap. Open street map - tai atviras projektas, renkantis viso pasaulio geografinius duomenis. Duomenis kuria ir prižiūri milijonai naudotojų visame pasaulyje.

Kuriant šį Garmin žemėlapį, OSM duomenys atsiunčiami iš geofabrik.de, kurie savo ruožtu duomenis atnaujina kiekvieną dieną. Taigi jei atvirame žemėlapyje informacija įvesta ar pataisyta tarkim iki trečiadienio ~22 valandos, kitos dienos Garmin žemėlapyje jau matysite paskutinius pasikeitimus.

Šiame žemėlapyje imami ne tik automobilių transporto tinklo duomenys (gatvės, danga, posūkių apribojimai), bet ir žemėnauda (miškai, pievos, vanduo, dirbama žemė, gyvenamieji, komerciniai, pramoniniai plotai), pastatai, įvairiausios lankytinos vietos (nuo kavinių ir restoranų iki piliakalnių ir poilsiaviečių).

Jei prieš naudodami žemėlapį norite pažiūrėti, ar yra jums rūpimi duomenys - galite tiesiog užeiti į atvirą žemėlapį ir pasižvalgyti po jums rūpimą vietovę. Jei norite pažiūrėti, kokios lankytinos vietos yra pažmėtos (ir todėl jus jas rasite Garmin žemėlapyje), aplankykite Lietuvos lankytinų vietų svetainę.

Atvirame žemėlapyje yra daug daugiau duomenų, nei kad yra panaudota šiame Garmin žemėlapyje. Jei galvojate, kad į šį žemėlapį tiktų įdėti kažkokius papildomus duomenis - susisiekite su kūrėjais. Jei norite susikurti savo žemėlapį, naudojant kažkokius specifinius sau įdomius duomenis - žiūrėkite skiltį Savo žemėlapis.

Atsiliepimai